Popierają nas

Samorządy:

Społeczności:

Jak możesz pomóc

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do inicjatywy „Tak dla S7". Poniżej znajdziecie wskazówki w jaki sposób możecie wesprzeć akcję.

Działania w Internecie:

  1. Poinformujcie rodzinę, znajomych, współpracowników o inicjatywie „Tak dla S7" i o stronie internetowej www.takdlas7.pl, na której można podpisać się pod petycją.

  2. Roześlicie e-maile z informacja o inicjatywie do znajomych, współpracowników

  3. Przyłączcie się do strony społecznościowej na Facebooku http://www.facebook.com/TAK.DLA.S7 - włączajcie się w dyskusje, udostępniajcie nasze posty, przyłączajcie się do wydarzeń „Tak dla S7" oraz zapraszajcie do nich znajomych

  4. Promujcie inicjatywę na lokalnych forach internetowych

Działania w terenie:

  1. Jeśli dysponujesz odrobiną wolnego czasu przyłącz się do akcji w terenie i zostań naszych wolontariuszem. Przez formularz kontakt wyślij nam swoje imię, nazwisko, wiek, oraz miejscowość. Na wszystkie maile odpowiemy i wspólnie ustalimy zasady wolontariatu. W terenie skupiamy się głównie na zbieraniu podpisów pod petycją.

  2. W zakładce media znajdziecie gotowe do wydrukowania ulotki. Możecie je rozdawać lub rozkładać w miejscach pracy, na osiedlach itp.

  3. Jeśli jesteście właścicielami punktów usługowych, punktów sprzedaży na terenie powiatu piaseczyńskiego lub Ursynowa i możecie postawić tam stand, do zbierania podpisów pod petycją prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.